Prodejte své kvalitní domény přes aukční server dAukce.cz

K dnešnímu dni jsme spustili možnost prodeje atraktivních domén prostřednictvím spolupráce aukčních systémů netAukce.cz a dAukce.cz.

dAukce.cz je největší doménové aukční tržiště v ČR s výbornými prodejními výsledky. Nyní mají nově všichni držitelé domén možnost prodeje i na stránkách dAukce.cz, kde se nabídky doménových jmen budou zobrazovat spolu s expirovanými doménami za stejných podmínek.

Pro vypsání nové aukce je nutné vybrat speciální tarif DAUKCE, kdy má nabízené doménové jméno vždy shodnou vyvolávací cenu 150 Kč a není možné nastavit vyhrazenou cenu (stop-limit). Doména se tedy prodá za jakoukoli vydraženou cenu. Vzhledem k tisicům registrovaných zákazníků, kteří pravidelně aukční server www.daukce.cz navštěvují, je zajištěn okamžitý prodej domény za aktuálně nejvyšší možnou cenu. Vždyť vzhledem k omezenému množství kvalitních expirovaných domén, které jsou na serveru dAukce.cz draženy, poptávka vysoce převyšuje nabídku. Vlastníkům doménových jmen tak tento způsob prodeje přináší vysokou finanční likviditu. Pro zachování atraktivity doménového tržiště dAukce.cz si provozovatel vyhrazuje právo odmítnout schválení aukce u domén, které považuje za nekvalitní či pro dražbu nevhodnou.

Vypsaná aukce začne běžet ihned po převodu doménového jména na identifikátor NETAUKCE.CZ a končí 3. den ve 14.30 s výjimkou víkendů (pokud by konec aukce vyšel na sobotu, posouvá se její konec do pondělí, respektive úterý, pokud by byl původní konec v neděli). Každý příhoz v posledních 10 minutách před koncem aukce ji prodlužuje o dalších 10  minut.

Pro kupující je zajímavé, že se výrazně rozšíří možnost výhodných nákupů a má vždy jistotu, že nabízené doménové jméno bude prodáno, ať již jeho vydražená prodejní cena bude jakákoli. Otevírá se tak prostor pro skutečně výhodné nákupy. Aktuálně se například draží lukrativní domény irsko.czbarbara.cz či a8.cz, jejichž prodejní cena začíná na 150 Kč. 

Celá aukce včetně příhozů a aktuální prodejní ceny se po celou dobu aukce zobrazuje na www.daukce.cz s odkazem na www.netaukce.cz, kde celý samotný aukční proces probíhá. Zde je možné učinit na vybranou doménu příhoz. V případě, kdy doposud zákazník nemá registraci na www.netaukce.cz, je nutné se nejdříve zaregistrovat. Pro účast v aukci není nutné mít žádný kredit na účtu. Výherce s nejvyšším příhozem má následně 48 hodin na úhradu prodejní ceny.

Věříme, že vám tyto změny přinesou mnoho výhod a přejeme hodně štěstí při prodeji či nákupu nových domén. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@daukce.cz či infolince 222 360 090.

CZ.REG z.s.p.o.
provozovatel dAukce.cz a netAukce.cz
Advertisement

2 komentáře to “Prodejte své kvalitní domény přes aukční server dAukce.cz”

  1. Meph Says:

    Pouze .cz, nebo je možnost prodeje i .gtld s českými keywordy?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: